Brick - Restaurant - O restauracji

NAJLEPSZA KUCHNIA

którą pokochasz

image

Bóg stwarza świat, ludzi i widzi, że wszystko co stworzył jest bardzo dobre, a naszą rolą od wczesnych godzin rannych jest stworzyć prawdziwą doskonałość i atmosferę na którą zasłużyłeś. 475m2 jest zaprojektowane specjalnie dla Ciebie abyś poczuł się wyjątkowo, aby zaproszeni przez Ciebie goście poczuli Twoją gościnność o najwyższej jakości. Nasz przyjazny personel dołoży wszelkich starań aby czas jaki spędziłeś w Brick Krakowska 18 był niezapomniany. Sztab kucharzy, cukierników z pasją w nowoczesnej kuchni są tu, by podzielić się swoim doświadczeniem. Patriotyzm kulinarny Polaków jest ogromny. Lecz w Brick Krakowska 18 tkwi naturalna ciekawość nowych smaków, nowych rozwiązań kulinarnych i nowych dań. Co jest podstawą polskiego posiłku?

Oczywiście mięso. Nasz szef kuchni od młodych lat szukał nowych zastosowań w świecie kuchni i dobrego smaku. Szef kuchni to zdecydowanie mięsożerca ,coraz bardziej popularny STEAK w Polskiej gastronomi to jego specjalność. Jeśli towarzyszy temu jakaś jarzyna, są to warzywa grillowane, szparagi, strączki groszku cukrowego . Zainspirowany kuchnią śródziemnomorską chlubi się także znajomością kuchni ryb z całego świata. Dorada w całości pieczona to prawdziwy rarytas w naszej restauracji, jak i makarony penne, tagiatelle, farfale w połączeniu ze szpinakiem, świeżymi pomidorami i aromatycznymi ziołami. Uznaniem cieszą się również nasze desery własnego wypieku, takie jak szarlotka ze świeżo tartych polskich jabłek oraz torcik bezowy ,a dla milusińskich czekają pyszne lody z owocami.

Barmani eksperymentując trunkami z całego świata przygotują Cocktail, który przeniesie Cię w świat fantazji i niezapomnianego smaku świeżych owoców, cukru trzcinowego, bakalii... zatem proszę usiądź wygodnie i pozwól nam dopiąć najmniejszy szczegół, bo jesteśmy tu dla Ciebie... przyjdź jako gość wyjdź jako rodzina.